Sitemizde suan toplam 2341 film bulunmaktadir.
tr

Blade Runner 2 izle

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Blade Runner 2 izle

Blade runner 2 izle, Blade runner 2049 izle, Blade runner 2017 izle filminin 1982 yapımı blade runner 1 yani bıçak sırtının devamı olan; blade runner 2; yine gerilim, dram ve bilim kurgu severler için geliyor. Bıçak sırtı 1; 2019 yılında Los Angeles de geçiyor idi. Tyrell adındaki devasa büyüklükteki firmaların üretmiş oldukları Replikant isimli robotların insandan ayrılamayacak kadar insana benzetilmesi ile başlayan film; bu robotların ve aynı zamanda dünya dışı varlıkların dünyaya ve insanlığa zararlar vermeye başlaması ile ilerliyor.

Bu robotlar ile uğraşan ve onları etkisiz hale getirenler ise; blade runners adındaki özel polislerden başkası değil. Uzman olan Blade Runners polislerinden Rick Deckard, görevini bırakmak istediği sırada kötülükleri ile dünyayı saran birkaç Replikant ortaya çıkar ve son görev olarak onları yakalamayı kabul eder. ancak onları yakalamak asla kolay değildir; çünkü Los Angeles üzerinde iki milyon insan vardır ve Replikantların bu insanlardan ayırt edilmesi imkansız denilecek kadar güçtür. filmexpresi1.com sunar.
Şimdi blade runner 2049 izle ise; 6 Ekim 2017 tarihinde vizyona girecek ve konu 2049 da geçecek. Yönetmen koltuğunda; Denis Villeneuve oturuyor. Oyuncuları ise; Harrison Ford, Ryan Gosling, Ana De Armas, Jared Leto, Robin Wright olarak duyuruldu. Filmin yapımcısı ise; Ridley Scott olmuştur. ABD yapımı blade runner 2049 için birinci filmdeki gibi yüksek bilim kurgular ve gerilim sahnelerinin olup olmadığı ise merak konusu.

Yapım: 2017 - ABD

IMDB Puanı: 7.4

Yönetmen: Denis Villeneuve

Oyuncular: Harrison Ford , Ryan Gosling , Ana De Armas , Jared Leto , Robin Wright

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Blade Runner 2 izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. taha dedi ki:

    Blade runner 2 izle filmi bilim kurgu sevenler için tavsiye edeceğim bir film.

mobil film izle