Sitemizde suan toplam 2347 film bulunmaktadir.
tr

Blazing Samurai izle 2017 Full HD

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Blazing Samurai izle 2017 Full HD

Blazing samurai izle

Yerli aksiyon filmlerinden olan Dağ 2 izle full hd filmini buradan izleyebilirsiniz. Amerika sinemasının animasyon tür filmlerinin en güzel örneklerinden olan Blazng Samurai 4 Ağustos 2017 tarihinde izleyicileri ile buluşmak üzere vizyona giriyor. Filmin animasyon yapıtı olması her yaş grubundan insanı sinema salonlarına çekecek niteliğinde olduğunu gösteriyor. Blazing Samurai full izleyicileri filmin yönetmenliğini Chris Bailey ve Mark Koetsier üstlendiğini görüyor. Film seslendirenler Samuel L. Jackson, Michael Cera ve Djimon Hounsou soundtrack alanında başarılara imza atan kişiler arasında bulunuyor. Blazing Samurai izleyicileri aileleri ile birlikte sinema salonlarını dolduracakları 4 Ağustos 2017 tarihini merakla bekliyor.

Blazing Samurai türkçe dublaj izle

Filmin diğer adı Blazing Warrior olarak belirtiliyor. Bilgisayar animasyon aksiyon komedi filmi alanında çekilen film Nate Hopper tarafından yazılmış. Blazing Samurai tek parça izlemek seansları takip etmeniz ise yeterli. Filmin hikayesi parça parça çekilmiş olup genç köpek Hank’ın samuray olma hayallerini anlatıyor. Hain diktatörün kasabayı kurtarmak için savaşmasını anlatıyor. Kasaba sakinlerinin kurtulması için çaba sarf edilen hikayede Kakamucho kasabasının çöp kutusu haline gelmesi önlenmeye çalışılıyor. Blazing Samurai izlerken her animasyon filminde olduğu gibi hem gülecek eğlenecek hem de Japonların önemli yaşam tarzı savaşçılık hakkında Samurayların özelliklerini öğrenebileceksiniz. Blazing samurai izleyicileri kısa zamanda bu imkanı yakalayabilecek. Ünlü yönetmen Chris Bailey 1988 yılında çekilen Oliver ve arkadaşları filminin de yönetmeni olma görevini üstleniyor.
Blazing Samurai Filminin Konusu ve Oyuncuları

Chris Bailey en iyi kısa animasyon filmi Oscar adaylığına aday olan yönetmenlerden biridir. Savaş hikayeleri Japon kültüründe önemli yer teşkil ettiğinden ülkenin önemli savaşçıları birbirleri ile çok kez karşı karşıya gelmektedir. Samuray filmlerinin doğuşu da bu şekilde olmaktadır. Blazing Samurai izlemek için çocuklar kadar aileler de heyecanlı. Filmin süresi net olarak belli olmamakla birlikte iki saat sürmesi tahmin ediliyor. Film animasyon türüne sahip olması nedeni ile hikayesi her yaş grubuna hitap ediyor. Blazing Samurai full izleme siteleri film vizyona girdikten sonra aktif olacak. Hikayenin konusunda hain kedi savaş ağasının çöp kutusu haline gelen kasabayı kurtarmak için bölük pörçük hale gelen genç köpek etrafında dönmektedir.

Yapım: 04 Ağustos 2017 - ABD

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Chris Bailey, Mark Koetsier

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

mobil film izle