Sitemizde suan toplam 2341 film bulunmaktadir.
tr

Çizgi ötesi izle

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Çizgi ötesi izle

Çizgi ötesi izle, Çizgi ötesi türkçe dublaj full izle filminde tıpta fakültesinde eğitim gören bir öğrencinin kafasında sürekli uçuk kaçık düşünceler yer alır. Kendisi gibi tıp fakültesinde eğitim gören bir grup tıp öğrencisi ile farklı düşüncelere kapılıp, bazı ilginç olayların var olup olmadığını merak ederler. Ölümden sonra hayat var mı yok mu?, Eğer ölüm sonrasında hayat varsa bu nasıldır?, Ne şekilde bir hayattır? gibi sorulara cevap bulmak isterler. Bunun için de kendi fikirleri doğrultusunda üretmiş oldukları fikirleri uygulamaya başlarlar.

Asıl olaylar da buradan sonra başlayacaktır. Bu öğrenci grubu yaşam ve ölüm arasındaki ince çizgide gidip geleceklerdir ve hayatları araştırma yapmaya başladıkları andan itibaren tamamen değişecektir. Yaşanan bu korku dolu anların, bilim kurgu efektleri ile harmanlanması sonucunda oluşan film, sinema ekranlarında gösterime girmeyi bekliyor.
2017 yılı Amerika yapımı olan film, korku, gerilim ve bilim kurgu tünü içermektedir. Filmin yönetmen koltuğuna Niels Arden Oplev oturmaktadır. Çizgi Ötesi izlemek isteyenler için filmin senaryosunu Ben Ripley ile Stephen Susco üstlenirken, yapımcısı ise Laurence Mark’tır.
29 Eylül 2017 tarihinde vizyona girmesi beklenen filmin, başrol kadrosu da, genel anlamda oyuncu kadrosu da genç yeteneklerden oluşuyor. Bu da filme taze kan gelmesi ve daha heyecanlı olması anlamına geliyor. Filmin oyuncuları arasında Ellen Page, Kiefer Sutherkland, Nna Dobrev, Diego Luna ve Beau Mirchoff gibi isimler yer alıyor. filmexpresi1.com sunar.

Yapım: 2017 - ABD

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Niels Arden Oplev

Oyuncular: Ellen Page , Nina Dobrev , Kiefer Sutherland , Beau Mirchoff , Diego Luna

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

mobil film izle