Sitemizde suan toplam 2341 film bulunmaktadir.
tr

İstanbul Kırmızısı izle 2017 Full HD Yerli Film

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
İstanbul Kırmızısı izle 2017 Full HD Yerli Film

İstanbul kırmızısı izle

İstanbul kırmızısı izle, istanbul kırmızısı full izle fimi bir kitap uyarlaması olan filmi ilginç konusu ile dram kategorisinde beğenilen yapımlar arasında yer alıyor. Filmin konusu, bir kitap yazarı ve editör olan Orhan’ın yıllarca yurt dışında yaşayarak Türkiye’ye dönmemesi, ancak bir kitap ile ilgili çalışma için buraya gelmek zorunda kalması ile ilgilidir. Ünlü bir yönetmenin yazdığı ilk kitap üzerine çalışma yapacaktır. Deniz Soysal isimli bu yönetmen, karmaşık bir hayat içerisindedir. Tüm gücünü ve ihtişamını kaybeden ailesi ile yalıda hayatını devam ettirmektedir. Orhan böyle bir ortama geldiğinde kendini Deniz’in karmaşık dünyasında bulur kendini. Deniz’in gizemli arkadaşlıkları, aile bireyleri vardır.
istanbul-kirmizisi-filmi
Orhan travmatik olaylar yaşamış, kayıplarla mücadele etmiş ve kendini vahşi yaşama yönelten, eski bir yazardır. Hayatındaki her şeyi bırakır ve Londra’ya yerleşir. Burada editör olarak çalışmaktadır ve yıllar geçtikten sonra İstanbul’a dönmeye karar verir. Gelişinin nedeni olan ünlü yönetmen Deniz Soysal, Londra, Paris ve Berlin’de ün kazanmış başarılı bir yönetmendir. Orhan İstanbul’a gelerek, Deniz’in kendi anılarını anlattığı kitabın yayınlanmadan önceki son halini hazırlamak, son dokunuşlar yapmaktır. Ancak Deniz’in aniden ortadan kaybolması işleri karmaşık bir hale getirecektir.
Deniz’in ortadan kaybolması aynı zamanda başka bir rastlantıya işarettir. Bununla ilgili gizli bir soruşturma başlatılmaya karar verilir. Ancak Deniz’in çevresindekiler onun bir daha geri dönmemesinden endişe duymaktadırlar. Orhan denizin kitabındaki hikâyenin gerçek yaşantısının bir kopyası olduğunu fark eder. Sürükleyici İstanbul Kırmızısı Full izle filmi gizemli bir seyre sahip.

Yapım: 03 Mart 2017 - ABD

Yönetmen: Ferzan Özpetek

Oyuncular: Tuba Büyüküstün , Halit Ergenç , Mehmet Günsür , Nejat İşler , Zerrin Tekindor

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“İstanbul Kırmızısı izle 2017 Full HD Yerli Film” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Şevket çamur dedi ki:

    Güzel

mobil film izle