Sitemizde suan toplam 2347 film bulunmaktadir.
tr

Koyverdin Gittin Beni izle Full HD Tek Parça

FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Koyverdin Gittin Beni izle Full HD Tek Parça

Koyverdin gittin beni izle filminde parçalanan aileleri, özüne dönmeyi, aile bağlarını ve karşılıksız aile sevgisini muhteşem bir öyküyle beyazperdeye aktaran Koyverdin Gittin Beni izle ile dramatik bir öyküye ortak olacaksınız. Ailenin önemini, köklerine sahip çıkmayı ve kan bağının gücünü ortaya koyan film Halil Ergün’ün usta oyunculuğuyla bir başyapıt olarak karşımıza çıkıyor.
Cafer Reis (Halil Ergün) Karadeniz’de adeta yapayalnız kalmış bir adamdır. Oğlunun kendisini terk ederek Almanya’ya gitmesi ve bir daha dönmemesi Cafer Reis’te derin yaralar açmış ve evladına küserken bir yandan da onun hasreti ile yaşar hale gelmiştir. Eşinin ölümü Cafer Reis’in tüm hayat enerjisini alıp götürmüş ve onu tekneyle denize açılan, kendisini ibadete veren ve eşinin mezarı başında onunla sohbet eden bir adama dönüştürüyor. Cafer Reis’in bu acı ve kırgınlık dolu hayatı Almanya’dan gelen ve aslen Karadenizli olan bir genç ile yavaş yavaş değişmeye başlıyor. Almanya’dan gelen bu genç hem anavatanını tanımak, hem de tezini yazmak için Karadeniz’e gelmiş ve Cafer Reis ile tanışmıştır.
Cafer Reis bu genç delikanlıyı çok sevmiştir ve aralarında duygusal bir bağ oluşmuştur. Ancak bu gencin kan bağı ile ilgili gerçekleri öğrenince çok şaşıracak ve zaten zor olan hayatını tekrar sorgulamaya başlayacaktır. Cafer Reis acaba oğlu ile olan küslüğünden vazgeçecek mi? Aile bağlarını anlatan çok güzel bir film, iyi seyirler…

Yapım: 2015 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: Korhan Yurtsever

Oyuncular: Halil Ergün , Burçin Abdullah , Ümit Acar , Melis Tüzüngüç , Devrim Atmaca

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

mobil film izle