Sitemizde suan toplam 2341 film bulunmaktadir.
tr

Moana izle Full HD Tek Parça 720p Film

FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Moana izle Full HD Tek Parça 720p Film

Moana izle, Moana full izle filminde antik çağ döneminde Okyanusya’da bulunan Güney Pasifik adalarında yaşayan yerli halktan olan genç birkız olan Moana, nesilden nesile uzun yıllar boyunca denizlerde yolculuk etmiş, okyanuslara açılmış bir ailenin son neslinin temsilcisidir. Ailesi ve yaşadığı adada bulunan yerli halka yardım etmek için zorlu bir maceraya atılması gerekmektedir. Ailesine ve yaşadığı adanın yerli halkına yardım edebilmek amacıyla maceralı bir yolculuğa çıkan Moana, aşırı hayranlık duyduğu yarı tanrı, yarı insan olan Maui ile iş birliği yapmak zorunda kalacaktır. Moana bu maceralı yolculukta izleyenleri zaman zaman heyecanlandıracak zaman zaman eğlendirecek.
Disney’in çok sevilen birçok animasyonlarını yönetmesi ile tanınan John Musker ve Ron Clements’in yönettiği animasyon film olan Moana’nın orijinal seslendirmesinde Dwayne Johnson ve genç oyuncu Auli’i Cravalho, yer aldı. Filmin Türkçe seslendirme kadrosunda ise Merih Ermakastar, Tülay Bursa, Fatih Özacun, Figen Sümeli ve Sefa Zengin yer almaktadır. Film ilk olarak 20 Ocak 2017’de vizyona girdikten sonra, yapım şirketinin aldığı kararla 2. kez 21 Nisan 2017’de tekrar vizyona girmiştir.
Tüm animasyonlarda olduğu gibi genel olarak asıl hitap ettiği kitle çocuklar olan Moana izleyen yetişkinler tarafından da genellikle beğenilen bir animasyon olmuştur. Eleştirmenlerden de olumlu not alan Moana Disney’in animasyonlar konusundaki başarısını bir kez daha kanıtlıyor. Disney bir süre daha animasyon konusunda rakipsiz olacağa benziyor.

Yapım: 2016 - ABD

IMDB Puanı: 7.9

Yönetmen: Ron Clements, John Musker

Oyuncular: Seslendirenler; Merih Ermakastar , Tülay Bursa , Fatih Özacun , Figen Sümeli , Sefa Zengin

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

mobil film izle