Sitemizde suan toplam 2347 film bulunmaktadir.
tr

Nane Limon izle 2017 Çizgi Film

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Nane Limon izle 2017 Çizgi Film

Nane Limon

TRT’de yayınlanan çizgi film serisi Nane Limon izle ve çocuklarınla güzel vakit geçirmenin tadını çıkar. TRT yayınlarında çizgi dizi film olarak yayınlanan parçaların toplanıp çocuklar için bütün bir hale getirilmiş, uzun metrajlı bir çizgi film haline getirilmiş versiyonu Nane Limon.

Bu filmde nane ve limonun başına gelen çeşitli olaylar, çocuklara eğitim vermek için kullanılıyor ve eğitici bir seri olarak yayınlanıyor. Ancak nane limon seven çocuklar ve aileleri için özel düzen-lenen bu filmin vizyon tarihi eylül ayı. Çocukların artık okul öncesi telaşının başladığı bu dönemde, güzel bir çizgi film izleyerek çocuklar hem okula hem de gelecek olan kış günlerine hazırlanmış olacaklar. Sen de çocuklarınızı okula hazırlamaya çalışıyorsanız Nane Limon çizgi filmini hd izle.

Nane ve Limon

Nane ve limon, brbirlerinden hiç ayrılmayan iki kardeştir. Biri sarışın limon diğeri ise abla nanedir. Cin fikirli ve yerinde duramayan limon yüzünden nanenin başına gelmeyen kalmaz. Çocukların özellikle kreş çocuklarının izlemesi gereken filmde her açıdan eğitime katkı sağlayabilecek olaylar yaşanıyor.

Kreş ve ana okulu öncesi çocukların okula alışmalarını sağlayacak temaların da işlendiği çizgi film sayesinde çocuklarınızı okula rahatlıkla hazırlayabilir ve bu sayede sıkıntı yaşamadan çocuklarınızın gönüllü olarak okula gitmelerini sağlayabilirsiniz.

Yaşam dersleri kapsamındaki çizgi filmi çocuklarınla birlikte Nane Limon çizgi filmi full izle.

Çizgi Filmin Konusu
nane limon izle
Bu çizgi filmin konusu elbette yaşam ve çocukların hayata uyum sağlamaları. Son zamanlarda özel-likle vurdulu kırdılı çizgi filmler yüzünden nerede ise çocuklarımıza çizgi film bile izletemediğimiz günler yaşanıyor. Nane ile limonsevgi dolu yaşamları ile hem çocukların sevgi modeli olmaya hem de karşılaşabilecekleri zorluklara nasıl adapte olacaklarını ve zorlukları nasıl aşacaklarının an-latıldığı bir film olarak çocuklar için son derece verimli bir film olabilir.

Üstelik anne babaların da gönül rahatlığı ile izletebilecekleri bir film olacak. Sevgi dolu, mutlu ve huzurlu çocuklar için izlenmesi gereken bir film. Hem izlerken güzel vakit geçirebileceğiniz hem de bütün ailece yapabileceğiniz bir aktivite olarak göz dolduruyor.

Yapım: 31 Mart 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: Belirsiz

Yönetmen: Belirsiz

Oyuncular: Belirsiz

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Nane Limon izle 2017 Çizgi Film” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. asiye dedi ki:

    good

mobil film izle