Sitemizde suan toplam 2347 film bulunmaktadir.
tr

Rafadan Tayfa izle 2017 Yerli Komedi Filmi Full

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Rafadan Tayfa izle 2017 Yerli Komedi Filmi Full

Rafadan Tayfa
2016 yılının çocuklar tarafından en çok izlenen çizgi filmi olan Rafadan tayfa izle İstanbul’ un dar sokaklarında kendi halinde yaşayan ailelerin çocuklarını anlatıyor. Filmin en büyük özelliği yaratılan karakterlerin kendi içimizden olması. Bu bakımdan yarıyıl tatilinde çocuklara harika bir hediye olacak olan Rafadan Tayfa izlemek için yirmi yedi Ocak’ ı beklemeniz gerekecek.
Rafadan Tayfa izlerken, sizlerde kendi çocukluğunuzdan izler bulacaksınız. Özlem duyduğunuz çocukluk arkadaşlarınız aklınıza gelecek. Rafadan Tayfa izlerken Mert, Hayri, Kamil, Sevim, Hale, Akın ile birlikte olmadık yaramazlıklar yapacak, farklı projelere imza atacaksınız. filmexpresi1.com sunar.
Rafadan Tayfa Nasıl Doğdu
Rafadan Tayfa full izlemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Filmin yapımcılarının kim olduğu henüz belli değil. Ama öyle sanılıyor ki 2014 yılında Rafadan Tayfayı gösterime koyan ISF Studios tarafından beyaz perdeye geçirilecek. Ayrıca dizisinde İsmail Fidan yönetmenliğinde hazırlanıyor. Filmin yönetmenliğini de İsmail Fidan’ ın üstlenmesi bekleniyor. Rafadan Tayfa full izlemek isteyenler sinema salonlarını tercih edebilirler.
Ama Rafadan Tayfa full izleme fırsatını evde de bulabiliyorsanız, daha sıcak ve samimi bir ortamda çocuğunuz ile kaliteli vakit geçirmiş olacaksınız. Hayri baklavaları bir bir götürürken sizin de canınız isteyecek. Üstelik bu kadar çok yemek yiyen Hayri’ nin bu kadar zeki oluşu son derece şaşırtıcı bir durum. Mahalle maçlarında kızların tavırları, teniz masalarına karşı erkeklerin bir araya gelmesi ve sonunda kızlara yenik düşmesi gerçekten seyredilmeye değer.
Rafadan Tayfa İçimizden Bir Grup
Rafadan Tayfa tek parça izlemek dizisinden daha eğlenceli olacaktır. bu sebeple popcornlarınızı alın ve koltuğa kurulun. Göreceksiniz ki çocuğunuz ile birlikte geçireceğiniz en güzel dakikalar olacak. Filmde boyları ve yaşları birbirinden farklı küçük bireylerin verdiği değişik mesajları bakalım siz de alabilecek misiniz?
Geriye dönük doğal bir yaşam tarzını. Fazla betonlaşmadan önceki hayatı son derece akıcı ve düzgün bir senaryo ile hazırlayan şirket filmde bütünden kopmadan, kısa mesajlar halinde çocuklara sesleniyor. Fil içerisinde Milli duygulara da dem vuruluyor. Filmin en güzel tarafı çocukların canavarlarla ve saçma hikâyeler ile uğraşmak zorunda kalmadan düzgün bir Türk filmi seyretme imkanı bulabilmesi.

Yapım: 27 Ocak 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.5

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

mobil film izle