Sitemizde suan toplam 2341 film bulunmaktadir.
tr

The Story of Ferdinand izle

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
The Story of Ferdinand izle

The story of ferdinand izle

22 Aralık 2017’de gösterime girmesi beklenen The Story of Ferdinand filmi animasyon filmi olarak izleyicilerin karşısına çıkacak. Tam bir aile filmi olan The Story of Ferdinand izleyicilerinin merakla beklediği filmi ailecek izleme fırsatına sahipsiniz. Carlos Saldanha’nın yönetmenliğini üstlendiği film Amerika Birleşik Devletleri yapımı kaliteli bir film olma özelliğine sahiptir. 2017 yılının hem eğlenceli hem de iddialı animasyon filmlerinden biri olma özelliğini taşıyan The Story of Ferdinand full izlemek isteyen izleyicilerin bir yıl daha beklemesi gerekiyor. 75 dakika süren The Story of Ferdinand filmi kısa metrajlı bir film olma özelliğine sahip. The Story of Ferdinand filmi için çocuk ve yetişkin herkes meraklı bir bekleyiş içerisine girdi.
The Story of Ferdinand Filminin Konusu
Animasyon filmi olan ve 2017 Aralık ayında vizyona girmesi beklenen The Story of Ferdinand filminin konusu Ferdinand’ı anlatıyor. Ferdinand’ın hikayesini anlatan film hem eğlenceli hem de macera dolu bir olay örgüsüne sahip. Oldukça akıcı olan filmi izlemek isteyen film severler zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar. The Story of Ferdinand full izlemek için zaman kaybetmek istemeyen film severler aileleriyle birlikte güzel bir film seyrine sahip olacak. Büyük bir başarı elde edilmesi beklenen The Story of Ferdinand izleyicilerinin filmden beklentileri de oldukça büyük.
The Story of Ferdinand Hakkında Bilinmeyenler
Carlos Saldanha’nın yönetmenliğini yaptığı The Story of Ferdinand filminde Bruce Anderson ve John C. Donkin yapımcılığı üstleniyor. The Story of Ferdinand izlemek isteyen film severler Stephen Dahler, Scott Farrell, Richard A. Fournier ve Emilie Goulet gibi oyuncuları izleme imkanına sahip olacak. Tam bir macera, komedi ve aile filmi olan The Story of Ferdinand full izlemek isteyen izleyicileri kolay ve anlaşılabilir bir film bekliyor. Kısa metrajlı olarak hazırlanmış olan The Story of Ferdinand filmi 2017’nin önde gelen animasyon filmlerinden biri olacağa benziyor. The Story of Ferdinand tek parça izlemek isteyen film severleri gelecek sene eğlenceli ve güzel bir aile filmi bekliyor.

Yapım: 22 Aralık 2017 - ABD

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: Carlos Saldanha

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

mobil film izle